Produktai Bioetanolis

E85 yra taupūs ir švarūs degalai...

E 85 degalų sudėtis – 85 proc. bioetanolio ir 15 proc. benzino. Bioetanolis yra augalinės kilmės produktas, gaminamas iš augalinės žaliavos – kviečių, kvietrugių ir rugių, rapsų. Paprastai tariant tai yra spiritas. Tokio produkto atsiradimas rinkoje yra labai svarbus ir reikšmingas, nes jis sprendžia vienu metų keletą mums svarbių dalykų:

Galime važiuoti pigiau !

Paprastai rinkoje tokie degalai kainuoja beveik 30 proc. pigiau nei įprastas benzinas. Skirtumas ateityje manoma turėtų tik didėti dėl akcizų naftos produktams didinimo.

Kvėpuojame švaresniu oru !

Vartojant E85, į aplinką išsiskiria 80 proc. mažiau anglies dvideginio ir kitų kenksmingų žmogaus sveikatai medžiagų. Tokiu būdu ne tik, kad greta savo automobilio ar mieste kvėpuosime švaresniu oru, bet ir mažinsime šiltnamio efekto augimo tempus.

Mažiname savo priklausomybę nuo augančių naftos kainų !

Ilgalaikėje politikoje numatyta, kad turime mažinti priklausomybę nuo augančių naftos kainų . Tai itin svarbu mums, neišgaunantiems savo šalyje naftos. Senkančios naftos atsargos, o iš to ir politika mažinti naftos produktų vartojimą pasaulyje, augina ir akcizo mokestį šiems produktams.

Remiame ir skatiname vystytis šalies žemės ūkį !

Pasirinkę naudoti tokius degalus, mes ne tik gauname tiesioginę naudą – sutaupome pinigų, bet tuo pačiu, remdami žemdirbystę, prisidedame prie šalies ekonomikos augimo. Šalyje BVP augimas yra mūsų kiekvieno gerovė..

Perspektyva !

Kad važiuoti su tokiais degalais yra gerai ir taupu patvirtina ir tai, kad vis daugiau automobilių gamintojų gamina ir tobulina automobilius pritaikytus važiuoti tokiais degalais. Tokia politika paremta, ne tik tikint perspektyva, bet ir įgyvendinant visų šalių nuostatas – mažinti užterštumą .

Siekiantiems važiuoti taupiai su E85....

Ar aš galiu naudoti vien tik E85 ?

Vien tik E 85 degalus gali naudoti automobiliai turintys lanksčią kuro sistemą. Paprastai dauguma, automobilių atgabentų iš Amerikos , gali naudoti vien tik tokius degalus. Tuo galime būti tikri, jei po kuro bako dangteliu randame tokią atžymą. Jei atžymos nerandame ( ji gali būti ir pamesta), rekomenduotume pasiteirauti automobilio gamintojo atstovybėje( autosalone) savame mieste. Taip pat jau ir kitose šalyse ne pirmi metai yra gaminami ir parduodami tokie pritaikyti automobiliai.

Ar aš galiu dalinai naudoti E85 ?

Pagal Europos Sąjungos direktyvas ateityje bus privaloma į benziną įterpti 15 proc. bioetanolio. Tai tik laiko klausimas nuo kada bus gaminamas toks ir ne kitoks benzinas. Tai patvirtina, kad visų rūšių automobiliai, esantys eksploatacijoje tokiu santykiu laisvai gali naudoti tokius degalus. JAV buvo atlikti tyrimai, kurie dar sykį patvirtina tokius paskaičiavimus. Įgyvendinant Europos sąjungos direktyvas, šiuo metu mes naudojame benziną, kurio sudėtyje jau yra 5 proc. bioetanolio. Parduodamo Bioetanolio E85 sudėtyje jau yra 15 proc. benzino. Todėl pagal paskaičiavimus, kad pasiekti santykį - gryno bioetanolio 15 proc. ir benzino 85 proc., pildami į baką benziną galima būtų užsipilti apie 20 proc. E85 ir važiuoti ženkliai pigiau. Tokiu santykiu įsipilant degalinėje, mūsų degalai kuro bake taptų 20 -25 ct nuo litro pigesni...

Ką daryti, kad mano automobiliui būtų tinkamas vien tik E85?

Rinkoje jau yra siūloma sumontuoti specialų adapterį, leidžiantį 100proc. naudoti tokius mažiau kainuojančius degalus. Daugiau informacijos:
www.bioflex.lt;
www.e85.lt;